Skip to main content

Söödavihtade valmistamine

Ühel varakevadisel päeval võttis meiega ühendust kena inimene Janika, kes pakkus loomaaiale Keila Jahiseltsi varutud söödavihtasid. Sellest toredast heatahteavaldusest kasvas aga välja üks tore ettevõtmine, mis loodetavasti muutub traditsiooniks.
Juuli viimasel pühapäeval sõitis 16 TLSS-i liiget Keila lähistele, Aivar Riisalu valdustesse, et üheskoos teha loomadele söödavihtasid. Ega me keegi kujutanud ette, kui palju mõne tunni jooksul vihtasid teha jõuame. Üllatusena selgus, et kolme tunniga valmis 520 vihta, mis viidi kuivama Niitvälja Golfi varjualusesse ja osa ka hr. Riisalu majapidamisse.
Nagu tavaliselt, lõpetasime tööpäeva ka pisikese piknikuga. Aitäh kõigile osalistele: Janika, Lisette, Ülle, Kerly, Aimar, Leana, Liisi, Tatjana, Helen, Merike, Ester, Enno, Eve, Ilmar, Lydia, Kristi, Valdeko. Eriliselt suur tänu Keila Jahiseltsi liikmetele Reinule, Mardile, Kaarlile, kes õpetasid linnainimestele vihategemist. Suur aitäh loomulikult ka metsaomanik Aivar Riisalule!

Loe edasi

Klassikalise muusika kolmapäevad loomaaias

Kontserdid_loomaaaisKlassikalise muusika kontserdid loomaaias on saanud meeldivaks traditsiooniks.

Selle aasta kolm sumedat augustiõhtut täidavad kauni muusikaga Pille Lille Muusikute Fondi interpreedid. Kontserdid toimuvad 7., 14. ja 21. augustil algusega 20.00 loomaaia triiphoones. Kaunist klassikalist muusikat pääseb kuulama loomaia piletiga. Tasub tähele panna, et kontsert algab 20.00, kuid loomaaia kassad on avatud 19-ni.

Imelisi muusikaelamusi soovides,

Tallinna Loomaaia Sõprade Selts ja Tallinna Loomaaed

Loe edasi

Sõprade seltsi piknik

TLSS pikniku kutse 2013Armas Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi liige!

Enne suure sügise hoovi astumist on õige aeg koguneda ühisele suvelõpupiknikule.

Ootame kõiki seltsi liikmeid 23. augustil kell 18 kiigeplatsile. Kiigeplatsi asukoha leiate kaardilt: Piknikuplatsid 2013.

Katame ühiselt isuäratava piknikulaua, võttes kaasa toidupoolist endale ja veidike ka naabrile. Jookide ning nõude-topside pärast muretsema ei pea.

Osavõtust palume teatada kuni 12. augustini meili teel tlss@tlss.ee või telefonil 694 3300.

Osavõtutasu 5 eurot saate tasuda ülekandega Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi arveldusarvele 221010716613 või sularahas loomaaia kontorisse. Maksekorraldusel märkige selgituseks “PIKNIK”.

Rõõmsa kohtumiseni kiigeplatsil!

Tallinna Loomaaia Sõprade Selts

Loe edasi