Skip to main content

Klassikalise muusika kolmapäevad

Klassikalise muusika kolmapäevad-page-001Ka sel aastal toimusid augustikuu kolmapäevaõhtutel loomaaias klassikalise muusika kontserdid koostöös Pille Lille Muusikute Fondiga.
6. augustil esines kitarriduo Jelena Ossipova ja Daniel Julle, kavas olid Sviridov, Albéniz, de Lucia jt. 13. augustil esinesid Kristina Kriit viiulil ja Levi-Danel Mägila tšellol, repertuaaris olid Paganini, Händel, Halvorsen jt. 20. augustil kuulati Händelit, Seint-Saensi, Offenbachi, Hasslemansi jt. Enno Lepnurme (tšello) ja Tatjana Lepnurme (harf) esituses. Esimene kontsert toimus tänu ilusale ilmale õues, teised aga juba uue loodushariduskeskuse fuajees.

Loe edasi

Amuuri leopard Vlada hüvastijätupidu

Darla ja Freddi neljandast pesakonnast lahkus Tallinnast viimasena Vlada, kelle uueks koduks sai Belgias asuv Bellewaerde Park. Päev enne Vlada ärasõitu kogunesid TLSS-i liikmed ja teised loomasõbrad talle head reisi soovima. Vladaga läks kaasa suur tema fotoga poster.

Üritusest meedias:

Vlada minekut kajastas põhjalikult ETV saade “Loomaaiast looduses”, mis on järelvaadatav siit.
Uudislõik Seitsmestes

Loe edasi

Loomaaia Aasta Sõber 2014

Hea TLSS-i liige!

Tallinna Loomaaed tähistab sellel aastal 75. sünnipäeva. Juubelipidu toimub 25. augustil, mil kuulutatakse välja ka Loomaaia Aasta Sõber 2014.

Aita valida juubeliaasta loomaaia sõber, esita kandidaat!

Loomaaia Sõber 2014 kandidaadiks saab esitada üksikisikut või organisatsiooni, kes on oma tegevusega oluliselt kaasa aidanud loomaaia arengule. Kaasaaitamine võib olla nii rahaline kui muul viisil väljenduv toetus. Nominendiks ei saa esitada Tallinna Loomaaia töötajaid ega Tallinna Loomaaia Sõprade Selts MTÜ liikmeid.

Ettepaneku 2014. aasta sõbra tiitli saaja nimega palume esitada hiljemalt 15. augustiks, kell 15.00. Kandidaadi nime ja lühikese põhjenduse, miks just see inimene või organisatsioon tiitlit väärib, palume saata kirjalikult e-posti aadressil tlss@tlss.ee.

Aasta sõbra 2014 valib komisjon, mis koosneb Tallinna Loomaaia juhtkonna ja Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi juhatuse liikmetest. Kõik nominendid kutsutakse auhinna üleandmise tseremooniale, mis toimub 25. augustil 2014 kell 12.00.

Ootame Sinu ettepanekut!

Valdeko Allik
Tallinna Loomaaia Sõprade Selts MTÜ juhatuse nimel

Loe edasi