Skip to main content
edit-2228-2

Lastekaitsepäevale appi!

Hea seltsi liige!

Seoses läheneva lastekaitsepäeva kui rahvarohke üritusega palub loomaaed abi tagamaks loomade tervisele ohutu päev. Varasemad aastad on näidanud, et ikka tullakse loomaaeda, saiapäts kotis.

Loomavalvesse saad ennast kuni reedeni, 29. maini kirja panna siin. Palun anna teada ka soovitav kellaaeg. Reedel-laupäeval võtame registreerunutega ühendust.

Samuti vajab Tallinna Loomaaia toitlustusosakond 1. juunil, lastekaitsepäeval abikäsi. Täpsema informatsiooni saamiseks palume pöörduda Tallinna Loomaaia toitlustusjuhi, Irina Küti poole, e-post irina.kytt@tallinnzoo.ee. Toitlustusosakonda abiliseks minek tasustatakse.

Reedel, 29. mail aga jätkame Teeme Ära talgutel seoses vihmase ilmaga värvimata jäänud objektide värvimist. Tööde algus kell 12:00, orienteeruv lõpp umbes 16:00. Teeme koos Vivacoloriga loomaaia kaunimaks! Värvima saad registreeruda ülevalpool oleva lingi kaudu. Tule ja anna ka Sina oma panus!

Parimate soovidega
,

Signe Kalgan

5046650

Loe edasi

tunnuspilt

Muuseumiöö Tallinna Loomaaias

Loomaaia keskkonnahariduskeskuses toimunud Muuseumiööl said külastajad TLSS-i liikmete juhendamisel valmistada loomaaialoomadele mänguasju ja närilistele ning väikesete küünisahvidele sobivaid pähklite ning seemnetega kaetud rulle.
Lisaks said huvilised uurida erinevate loomade unevajaduse kohta. Kas teadsite, et kaelkirjaku ööpäevane unevajadus on vähem kui 2 tundi?

Aitäh kõigile, kes käe külge panid!

Loe edasi

edit-2226-2

Kutse üldkoosolekule

Kallis sõber!

Aeg on läinud kiiresti, paljud seltsi liikmed mitmes tänavuses ürituses aktiivselt kaasa löönud, ent meil on siiski ka vajalik kõigil enne poolaasta lõppu kord kokku saada ja seadusega ette nähtud toimingutega tegelda.

Ootame Sind laupäeval, jaanikuu teisel laupäeval (13.06.2015) kell 11:00 Loomaaia loodushariduskeskuse (Ehitajate tee 150) auditooriumisse TLSS üldkogule.

Üldkogu päevakord:

  1. Juhatuse aruanne ja selle kinnitamine
  2. Revidendi aruanne ja selle kinnitamine
  3. Alanud aasta tegevusplaani kavandamine
  4. TLSS juhatuse abiesimehe Mati Kaalu slaididega illustreeritud vestlus teemal „Põgus pilguheit Ecuadori lahusosa, Galápagose saarte, loodusele“
  5. TLSS liikmemaksu suuruse kinnitamine järgnevateks aastateks
  6. Kohal algatatud küsimused
  7. Soovijatel on võimalus osaleda tutvumiskäigul loomaaia loodushariduskeskuse hoone muudesse ruumidesse.

Kel on veel tasumata Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi 2015. aasta liikmemaks, siis palume see tasuda seltsi arveldusarvele:

Saaja: Tallinna Loomaaia Sõprade Selts
IBAN:  EE372200221002162194
Selgitusse märkige palun nimi (nimed), kelle eest liikmemaksu tasutakse.

Sinu osalus on kvoorumi huvides ja TLSS tänavuse tegevuse tõhustamiseks vajalik!
TLSS juhatuse nimel
Alar Lõhmus
Juhatuse esimees
Tallinna Loomaaia Sõprade Selts MTÜ
Paldiski mnt. 145
13522 Tallinn
Telefon: +372 694 3300
E-post: tlss@tlss.ee, zoo@tallinnzoo.ee
www.tlss.ee

Loe edasi