Skip to main content
AASTASOBER_1900x500-01

Loomaaia sõbra valimine

Tallinna Loomaaed tähistab 25. augustil 77. sünnipäeva. Alates 2012. aastast valivad loomaaed ja loomaaia sõprade selts AASTA LOOMAAIA SÕBRA. Tiitliga kaasneb auhind, milleks on skulptor Tauno Kangro valmistatud ilvese kuju.

Esita kandidaat 2016. AASTA LOOMAAIA SÕBRA tiitlile!

Kes on AASTA LOOMAAIA SÕBER?

Kandidaadiks saab esitada üksikisikut või organisatsiooni, kes on oma tegevusega viimase aasta jooksul oluliselt kaasa aidanud loomaaia arengule. Kaasaaitamine võib olla nii rahaline kui muul viisil väljenduv toetus. Nominendiks ei saa esitada Tallinna Loomaaia töötajaid ega Tallinna Loomaaia Sõprade Selts MTÜ liikmeid.

Ettepaneku 2016. aasta sõbra kandidaadi nimega palume esitada hiljemalt 19. augustil kell 12.00. Nominendi nime ja lühikese põhjenduse, miks just see inimene või organisatsioon tiitlit väärib, palume saata kirjalikult e-posti aadressil tlss@tlss.ee.

2016. AASTA LOOMAAIA SÕBRA valib komisjon, mis moodustatakse Tallinna Loomaaia juhtkonna ja Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi juhatuse liikmetest.

Ootame Sinu ettepanekut!

Tallinna Loomaaed
ja
Tallinna Loomaaia Sõprade Selts MTÜ

Loe edasi

Juubelipikniku_banner

TLSS juubelipiknik

Armas TLSS-i liige!

Oled oodatud Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi  20. juubeli piknikule, mis toimub 18. augustil kell 18-22 kiigeplatsil Veskimetsas (asukoht on märgitud kaardil).

Kavas:

  • Meenutused seltsi ajaloost
  • Pidusöök ja mõnusad vestlused
  • Muusikalised vahepalad
  • Jäätisevalmistamise töötuba lastele
  • Lõbusad nuputamismängud
  • Enrique trummi- ja salsatöötuba
  • Juubelitordi söömine

Palun registreeru aadressil tlss@tlss.ee hiljemalt 15. augustiks ja anna teada osalejate nimed (lapsed märgi kindlasti ära).

Samuti kanna üle osavõtutasu, mis on 10 eurot täiskasvanutele ja 5 eurot lastele. Osavõtutasu sisaldab kogu programmi ja söögid-joogid.

Palume ülekande teha kindlasti liikmekontole, mis on:
EE372200221002162194, Tallinna Loomaaia Sõprade Selts, selgitusse osalejate nimed.

Lisainfot jagab Veronika – 51 60 363

Tule koos perega ja veeda üks tõeliselt tore õhtupoolik Veskimetsas!

Kohtumiseni!

Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi juhatus

Juubelipikniku_asukoht

Loe edasi