Skip to main content
jouluvana_tlss-02-1900x550

Loomaaialoomade jõulutrall

Armas loomaaiasõber!

29. detsembril tulevad loomaaeda jälle jõuluvanad. Kingitusi saavad ilvesed, karakalid, manulid, surikaadid, muskusveised, elevandid, ninasarvikud ja teised.

KAVA:

12.00 kogunemine Põhjaväravas (Paldiski mnt 145)
12.15  Kullimäe ilvesed
12.30 liigutakse edasi hüljeste poole ja peatutakse tee peale jäävate ilvese, manuli ja karakali juures
13.30 elevant Carl õueaedikus
13.50 elevandiprouad Draay ja Fien, ninasarvikud, surikaadid, maod, kilpkonnad Elevandimajas (pakume sooja glögi ja piparkooke)
15.00 muskusveised

NB! Kava on orienteeruv ning võib sündmuse ajal muutuda. 

Kingiks võib loomaaialoomadele tuua mett, rosinaid, lisanditeta pähkleid, datleid, kuivatatud aprikoose ja ploome.
Kingituste jaoks on väravates kogumiskastid!

Samuti võid teha loomadele rahalise kingituse, annetades oma kõige suuremale lemmikule loomaaias. Raha kasutakse loomade elu põnevamaks muutmiseks (mänguasjad ja sisustus).
Tallinna Loomaaia Sõprade Selts MTÜ sihtotstarbeline konto on EE432200221010716613 Swedbank AS, selgitusse “Loomaaia jõulud”.


Oled oodatud jõulutrallile!

 

 

Loe edasi

ahvipaev_tlss

Loomaaia ahvipäev 18. detsembril

Hea loomaaia sõber!

Tule Tallinna Loomaaia ahvipäevale 18. detsembril 2016!
Alates  2000. aastast tähistatakse rahvusvahelist ahvipäeva 14. detsembril. Meie loomaaia ahvid on seekord tähelepanu keskmes pühapäeval, 18. detsembril kell 11.30-15.00. Sel päeval saavad külastajate silme all kingitusi šimpansid ja jaapani makaagid, aga kindlasti jätkub maiustamist ka teistele ahvilistele ja poolahvilistele, kes meie loomaaias elavad. Toimuvad väga põnevad töötoad ja saab vaadata filmi nöbinina-ahvidest.

Kõigile sellel päeval loomaaia külastajatele kingib puu- ja köögiviljade hulgimüüja AS Bambona banaani, mille saab soovi korral annetada loomaaia primaatidele.
Lemmikutele valmistavad üllatusi ka šimpanside vader AS Viasat ja makaakide vader Russkoje Radio.

Kui sina soovid samuti midagi ahvidele kingituseks kaasa tuua, siis oodatud on pähklid, seemned, mandariinid, kuivatatud puuviljad ja mesi. Mõlemas väravas asuvad kingituste jaoks annetuskastid, samuti on kast olemas troopikamajas.

Ootame väga ka vabatahtlikke abilisi, kes jagaksid väravates kõigile sisenejatele banaani ja annaksid külastajatele infot ahvipäeva kohta.
Kui soovid olla abiline väravas, siis palun kirjuta meile aadressil tlss@tlss.ee või helista telefonil 5025457.  Täpsema info saadame meiliga.

Oled oodatud osalema ka töötubades, mis toimuvad keskkonnahariduskeskuses.

Ahvipäeva programm asub loomaaia kodulehel.

Kohtumiseni ahvipäeval!

Loe edasi